До новин

ФГВФО виплатив відшкодування для 71% вкладників збанкрутілого банку «Аркада»

08 лютого, 2021
Банкрутство фінустанов
ФГВФО виплатив відшкодування для 71% вкладників збанкрутілого банку «Аркада»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виплатив уже понад 184 млн грн вкладникам неплатоспроможного АКБ «АРКАДА». Це становить 71,1% загальної суми виплат гарантованого відшкодування за вкладами, які не перевищують 200 тисяч гривень та повністю гарантовані державою.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на пресслужбу ФГВФО.

Згідно з повідомленням, вкладники можуть швидко та зручно отримати свої гроші через будь-яке відділення кожного з банків-агентів Фонду, які приєднались до автоматизованої системи виплат:

АТ «КРЕДОБАНК»;

АТ «ПРАВЕКС БАНК»;

ПАТ «АЛЬФА-БАНК»;

АБ «УКРГАЗБАНК»;

ПАТ «ПУМБ»;

АТ «ТАСКОМБАНК»;

ПАТ «ІДЕЯ БАНК»;

АБ «ПІВДЕННИЙ»;

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»;

ПАТ «УНІВЕРСАЛ БАНК»;

АТ «ОЩАДБАНК».

Для отримання коштів вкладникам необхідно звернутися до одного із зазначених банків-агентів Фонду з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу, та ідентифікаційним номером.

Нагадаємо, що з 11 вересня 2020 року Фонд розпочав виплати коштів вкладникам банку «АРКАДА» за договорами банківського рахунку та договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до введення в установу тимчасової адміністрації. А з 29 вересня 2020 року Фонд перейшов до виплат за договорами банківського вкладу незалежно від закінчення їх строку дії.

Фонд продовжує процедуру ліквідації банку «Аркада», яка була розпочата 25 вересня 2020 року та триватиме до 24 вересня 2023 року включно. Банк було віднесено до категорії неплатоспроможних на підставі рішення Національного банку України від 25 серпня 2020 року.

Коментарі
Додати коментар