До новин

Люди припинили оскаржувати в судах процедуру торгів проблемним майном – Рекрут

11 червня, 2021
Банкрутство фінустанов
Люди припинили оскаржувати в судах процедуру торгів проблемним майном – Рекрут

Директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут повідомила, що наразі в судах немає жодного позову до Фонду гарантування вкладів щодо процедури проведення торгів проблемним майном.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на її пост у Facebook за результатами конференції "Інвестиції в прозорість. Економічний ефект від встановлення єдиних правил гри".

"Прозорості в Україні - бути!!!

Дотримання принципів відкритості, прозорості та єдиних правил гри на ринку проблемних активів та державного майна - тема яку сьогодні активно обговорювали під час конференції «Економічний ефект від встановлення єдиних правил гри”, яку організував Prozorro.Продажі за підтримки USAID Ukraine.

Уніфіковані правила торгів є основним лейтмотивом захисної лінії Фонду гарантування в судах. Зараз ми маємо близько 500 справ щодо оскарження результатів торгів за тими чи іншими причинами: формування пулів активів, порушення нібито прав боржників, порядок розрахунку заборгованості та іншими, які по суті є формальними. У той же час немає жодного судового процесу, де б оскаржувалася сама процедура проведення торгів, тобто технічна складова. І це велика перемога для Prozorro.Продажі та велике натхнення для тих інституцій, які мають на меті реалізувати активи", - написала Світлана Рекрут.

За словами заступниці міністра юстиції Валерії Коломієць, яка теж взяла участь у конференції, на сьогодні "майно боржників реалізується акредитованими Міністерством юстиції майданчиками за єдиними правилами для усього ринку. Прозоро, відкрито і за тією ціною, за якою воно може бути придбано з максимальною вигодою як для банкрута, так і для кредиторів".

Коментарі
Додати коментар