До статей

Ілля Комлик: Найбільше досягнення- упевненість і відчуття довіри, які надають сили у роботі

18 лютого, 2021
Думки
Ілля Комлик: Найбільше досягнення- упевненість і відчуття довіри, які надають сили у роботі

Член Ради арбітражних керуючих міста Києва Ілля Комлик в ексклюзивному коментарі інформаційному порталу «Банкрутство & Ліквідація» розказав про успіхи їхньої команди у першій рік існування.

Перший рік від дати створення Ради арбітражних керуючих міста Києва був насичений подіями, проєктами та продуктивними зустрічами, а це є підтвердженням того, що мета, з якою створювалась професійна спільнота та експертне середовище в галузі банкрутства, була досягнута. Рада була дійсно працездатною. Ми спільно вирішували проблеми, планували свою роботу та надавали допомогу одне одному.

Головне: кожний з членів Ради свідомо відноситься до завдань спільноти і відповідально ставився до виконання своєї ролі із чітко визначеним пріоритетом - захистом прав та інтересів арбітражних керуючих.

Найбільшим досягненням та покращенням є та упевненість і відчуття довіри, які надають сили в подальшій роботі. З'явилася базова основа нашої роботи - віра в прийняття справедливих рішень та їх захист.

Бачу головне завдання на наступний рік у налагодженні процедур співпраці та відповідної комунікації з партнерами та зацікавленими сторонами, адже головною особливістю нашої діяльності повинні стати відкритість та прозорість.

Хочу побажати всім надійних колег та партнерів і відсутності зовнішнього впливу на нашу роботу. Але якщо буде віра та впевненість за результат, який базується на підтримці з боку Ради, будь-які перешкоди будуть подолані. Я переконаний у цьому.

Коментарі
Додати коментар