До новин

Завод "Океан" нарощуватиме обсяги виробництва – власник

22 березня, 2021
Санація
Завод "Океан" нарощуватиме обсяги виробництва – власник

Миколаївський суднобудівний завод "Океан" буде нарощувати обсяги виробництва і має намір зайняти лідируючі позиції в галузі.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на пост у Facebook власника заводу Василя Капацини.

"У минулому році ми остаточно відстояли законне право на завод "Океан". Ми відроджували виробництво і диверсифікували напрямки діяльності, щоб зберегти основний профіль підприємства, робочі місця і модернізувати технології. Сьогодні я ставлю перед командою "Океану" нові завдання: нарощування обсягів виробництва і повернення лідируючих позицій в галузі", - пише Капацина.

За його словами, на заводі "Океан" створений новий керівний орган - наглядова рада, на який покладено завдання стратегічного планування, розвиток міжнародних відносин, залучення інвестицій, а також партнерських програм.

Головою наглядової ради заводу призначений Віктор Цоклан. Найближчим часом наглядова рада зосередиться на стратегії розвитку, зовнішньоекономічної діяльності і забезпеченні державно-приватного партнерства в оборонній галузі.

Генеральним директором "Океану" призначено Сергія Гурського.

"Я вірю, що досвід і енергія Сергія Васильовича повернуть "Океану" лідерські позиції. Я залишаюся головним інвестором заводу "Океан" - найбільшого суднобудівного підприємства України", - зазначив Капацина.

Коментарі
Додати коментар